Дошкільний навчальний заклад ясла-садок відділ освіти Залізничного району  управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, вул. Роксоляни 27,тел. 267-01-82

У закладі функціонує 11 загальновікрвих груп.Висококваліфікований педагогічний колектив.Працює практичний психолог Світлана Валеріївна Локоткова,вчитель-логопед.є логопедична група

Історія ДНЗ №160

Полева Оксана Антонівна - завідувач ДНЗ №160 - народилася 7 листопада 1944 р. у м.Яворів Львівської області.Закінчила Львівське педагогічне училище(1963 р.),Івано-франківський університет ім. В.Стефаника.З 1977р. працювала на посаді вихователя у ДНЗ №160.
 Коли у 1995 р.відомчі можновладці  НВО Електрон, вирішили продати приміщення ДНЗ, вона зібрала всіх колег і сказала :"Не дамо зруйнувати наше "Сенечко!"".

Осиротілі стіни 9 миісяців чекали на дітей.Працівники "ніби закритого на ремент ДНЗ" обрали Оксану Антонівну своїм провідником, лідером.

Чи варто писати про те, що вони пережили в цей час. Їх проганяли з території садка, але вони настирно домагалися свого.Було звернення до прокурора і відомств, які мали  б стояти на варті закону, вболівати за долю молодої держави...

З великими зусиллями напротязі 9 місяців боролися за збереження ДНЗ. 15 лютого 1995 р. ДНЗ №160, а також 2 відомчі садки ДНЗ №85 та ДНЗ № 136 були поставлені на баланс міста.

15.02.2013 р. виповнилося 17 років , як вдруге запрацював садок.Оксана Антонівна працює тут уже 30 років.Два покоління виховала за цей час.

Життєва позиція Оксани Антонівни бути корисною для інших.ДНЗ живе неповторним , цікавим і насиченим життям- запровадженням нових ефективних освітніх методик.Заухочує своїх вихованців до участі у різноманітних конкурсах,фестивалях, де вони часто здобувають призові місця.У 2006 р. у садочку відбулась акція "Прочитай своїй дитині книжку" під егідою Форуму видавців м.Львова, під час якої діти і батьки побували на презинтаціях дитячої літератури семи Льівівських видавництв і оримали незабутнє враження від зустрічі  з Ігорем Калинцем,Марією Людкевич,Богданом Чепурко, святкової феєрії від журналу " Ангелятко".На круглому столі видавці , науковці і педагоги змогли висловити свої сподівання на розвиток української книгоіндустрії.А також видавництво "Літопис" презентувало книжку "Революція в навчанні".Цю акцію широко висвітлювали ЗМІ - ми мали три телеефіри на ТРК "Люкс" і два радіоефіри на РК"Незалежність" і РК "Львівська хвиля".

Дітям, які виховуються в садочку повсякчасно прищеплюють норми християнської моралі, виховують почуття любові до Вітчизни, закладають фундамент активної суспільної позиції.

Завідувач Полева Оксана Антонвна відзначена подяками за працю на освітній ниві, а також за працю в громадських організаціях, партійній роботі.

Увесь колектив ДНЗ №160 є творчим і працьовитим, самовіддано долає всі труднощі сьогодення, працює на майбутнє України. майбутнє нації.

ДНЗ №160

ДНЗ №160,м.Львів,